Radiatoriai

Radiatoriai, radiatorių remontas
Platesnė informaciją apie radiatorius, galerija

UAB „Detalita“ siūlo radiatorius lengviesiems automobiliams, autobusams bei sunkvežimiams


Tai radiatoriai skirti variklio aušinimo skysčiui bei tepalui, salono šildymui bei šaldymui, tarpiniam oro aušinimui ir kondicionavimo sistemos dujų kondensavimui.


Sandėliuose turime platų, vis augantį asortimentą radiatorių, tokių prekinių ženklų kaip Nissens, International Radiators bei Timmen. Dirbame su gamintojais, todėl galim pasiūlyti patrauklias kainas, gerą kokybę, suteikdami ne trumpesnį nei 12 mėnesių garantinį laikotarpį, ir operatyviai reaguoti į iškilusius nesklandumus.


Radiatorių remontas

Atskirą vietą radiatorių pasiūloje užima pastarųjų remontas. Tai naujo, Nissens gaminamo, aušinimo elemento (varinio arba aliuminio „korio“) sumontavimas sename prakiurusiame ar užsikimšusiame radiatoriuje. Tai ypač ekonomiškai naudinga krovininiam transportui, autobusams, žemės ūkio bei statybos technikai, kitiems pramoniniams įrenginiams. Minėtame transporte bei mechanizmuose būna sumontuoti dideli radiatoriai, kurių naujų kaina būna ženkliai didesnė, nei naujo aušinimo bloko kaina ir sumontavimas.


Aušinimo blokus montuojame į įvairių sistemų radiatorius:

  • Varinius su variniais pajungimais ir metaliniais šonais;
  • Varinius su plastikiniais pajungimais ir metaliniais šonais;
  • Aliuminius su plastikiniais pajungimais ir metaliniais šonais;
  • Aliuminius su aliuminiais pajungimais - oro aušinimui;
  • Aliuminius kombinuotus blokus vanduo/tepalas/oras ir pan.

Jei reikiamų aušinimo blokų neturim sandėliuose, užsakom iš gamyklos Nissens, parinkę pagal katalogą. Jei kataloge nėra reikiamos pozicijos, galima užsakyti pagal išmatavimus. Pristatymo ir sumontavimo terminai, priklausomai nuo bloko tipo, yra nuo 1 iki 3 savaičių.Top sezono prekės

Prekiniai ženklai

Duomenų kopijavimas be išankstinio TECDOC sutikimo yra draudžiamas. Ypač draudžiama kopijuoti visą duomenų bazę ir ją platinti. Pažeidus šias autoriaus teises ir nustačius tokius atvejus, nustatyti asmenys bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.
Tapk atsakingu vairuotoju! Viskas prasideda nuo aplinkosaugos žinių ir įpročių. www.esuatsakingas.lt